II Gminny Konkurs Mam Talent

13 czerwca 2024 r. sala gimnastyczna w naszej szkole wypełniona była po brzegi widzami i artystami, którzy przybyli na wydarzenie, na stałe wpisane w kalendarz naszej gminy – II Gminny Konkurs „Mam Talent”! Tegoroczna edycja przyciągnęła dużo młodych artystów, niezwykle utalentowanych, którzy dostarczyli wszystkim niesamowitych, artystycznych wrażeń. Bardzo dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do sukcesu tego wydarzenia Dziękujemy także szanownemu Jury, które po długich obradach ogłosiło zwycięzców konkursu
Bardzo miło nam poinformować, że w tym roku prestiżową nagrodę Grand Prix – nagrodę główną, dla uczestnika wyróżniającego się spośród wszystkich artystów, zdobyła nasza uczennica – KLAUDIA GRAMAN! Klaudia zrobiła niesamowite show, pokazując swój talent – sztuczki magiczne Zaczarowała nie tylko Jury, ale także publiczność, która z niedowierzaniem oglądała występ Klaudii! Serdeczne gratulacje dla wszystkich uczestników, a w szczególności dla naszej Klaudii!
Zapraszamy na naszą facebook’ową stronę aby obejrzeć fotorelację z tego dnia 🙂  https://www.facebook.com/szkolapodstawowawplemietach?locale=pl_PL